KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15111045
nr 1511 1045
Akvarell
Ferdinand Boberg (1860-1946), Sverige. Signerad, vinterlandskap med brygga, 16x21 cm, yttermått inklusive ram: 28x33, akvarell
Utrop:
2.000 kr
Såld:
5.600 kr
måndag 12 december 2022
kl 20:26:32
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
2.400 kr
2.600 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
4.200 kr (Budbetjänt)
4.400 kr
4.600 kr (Budbetjänt)
5.000 kr
5.200 kr (Budbetjänt)
5.400 kr
- Klassiska
12 dec
Klassiska
Läs mer om Klassiska